Technik farmaceuta, Nakło nad Notecią - oferta pracy - GoldenLine.plNowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Technik farmaceuta

Lokalizacja
Nakło nad Notecią
Pracodawca
Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.
Dodano
13.07.2020

Nowy Szpital w Nakle nad Notecią Sp. z o.o. zatrudni technika farmacji:

Opis Stanowiska:

  • Świadczenie usług w przyszpitalnej aptece,

·         Zaopatrywanie, wydawanie, przechowywanie oraz identyfikowanie środków farmaceutycznych.

Wymagania:

  • Dyplom technika farmacji, z prawem wykonywania zawodu,
  • Samodyscyplina oraz umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Wysoka kultura osobista, życzliwe podejście do pacjentów.

Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Praca na pełen etat w pełnym wymiarze czasu pracy (7:35h dziennie),
    • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
    • Przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
HR@nowyszpital.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Grupa Nowy Szpital Holding S.A. z siedzibą w Szczecinie, ul. Zbożowa 4. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Grupa Nowy Szpital Holding S.A. inspektorem danych osobowych.