Technical Writer, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plitkontrakt - Technical Writer

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Technical Writer

location: Warszawa

ref no: AOP/TW/zdalnie/08/GL

Obowiązki:

  • Opracowanie strategii tworzenia dokumentacji technicznej systemów IT
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do wybranych systemów
  • Współpraca z różnymi działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej rozwiązań IT oraz doświadczenie komercyjne w tym zakresie
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Gotowość do proponowania rozwiązań oraz samodzielność w ich wdrażaniu
  • Umiejętność sprawnej komunikacji, również w środowisku zróżnicowanym kulturowo
  • Umiejętności analityczne oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

 Oferujemy:

  • Pracę zdalną lub w jednym z naszych biur- do wyboru
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno- sportowy

We would like to inform that we shall contact the selected candidates only

IT Kontrakt sp. z o.o., with registered office in Wrocław, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, will process, for the purposes of the recruitment process, the personal information that you voluntarily provided in the submitted documents. The applying party has the right to access the provided data and correct it. Separate consent can be made for taking part in future recruitment processes.

Please attach the following clause in your application:

I agree for IT Kontrakt sp z o.o. with registered seat in Wrocław, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, to process my personal data included in the documents that I submitted and for the purposes of carrying out the recruitment process for the position of Technical Writer.

I agree/do not agree for my abovementioned personal data to be processed by IT Kontrakt sp. z o. o. for the purposes of future recruitment processes.