Team Leader, Dworzysko - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Team Leader

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Team Leader

Miejsce pracy: Dworzysko

Region: podkarpackie

Wiemy doskonale, że ważna jest dla Ciebie stabilizacja, dlatego zapewnimy wsparcie doświadczonej kadry, opiekę trenerów, liderów. Obawiasz się, że brakuje Ci doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy, pracujemy w oparciu o wzajemny szacunek, a od Ciebie oczekujemy otwartości na nowe wyzwania.

Nasz oddział mieści się w Dworzysku.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz współtworzenie procedur procesowych.
  • Zarzadzanie 6 osobowym zespołem.
  • Zarządzenie działaniami operacyjnymi, wprowadzanie oraz inicjowanie usprawnień.
  • Zaangażowanie i determinacja w usprawnianiu procesów.
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników przez planowanie, organizowanie pracy, delegowanie zadań.
  • Szkolenie pracowników oraz dbanie o ich efektywną pracę.
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji, organizacja spotkań zespołu, prowadzenie codziennych odpraw.
  • Realizacja planu produkcji w sposób efektywny oraz KPI’s.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych, logistycznych.
  • Nastawienie na realny wynik i cel.
  • Mile widziana znajomość programu SAP.
  • Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia.
  • Wysokie umiejętności dobrej komunikacji interpersonalnej.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Umiejętność obsługi systemów magazynowych.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym (2 dni po 12h 07:00 - 19:00, 2 dni wolne, 2 dni po 12h 19:00 - 07:00).

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników Twojej pracy i zaangażowania w nią.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta w ramach ZFŚS.
  • Program poleceń pracowniczych, dzięki któremu wspólnie budujemy nasze struktury.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Kulturę pracy cechującą się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole.
  • Pracę w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec pracownika i klienta, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał pracownika (awanse wewnętrzne).
  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę managerską.

CO SIĘ DZIEJE Z TWOIM CV PO WYSŁANIU APLIKACJI?

Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie.

Jeśli Twoje cv zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, nasz Specjalista ds. Rekrutacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach.

W zależności od procesu rekrutacyjnego, możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.