Szwaczka / Szwacz, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - Szwaczka / Szwacz <br><span id="uwagiDoStanowiska"><font size="3">mile widziane panie <br>do szycia elementów odzieży lekkiej 6.00-14.00</font></span>
Effective recruitment

Archive offer

HR Partner Monika Pszuk

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) stworzona przez ludzi z olbrzymim doświadczeniem, która idealnie odpowiada na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.

Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy zajmującej się produkcją odzieży lekkiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szwaczka / Szwacz
mile widziane panie
do szycia elementów odzieży lekkiej 6.00-14.00

Miasto: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

  • obsługa maszyny przemysłowej
  • szycie elementów składających się na odzież lekką ( koszule, spódnice, tuniki)

Wymagania:

  • umiejętność szycia na maszynie przemysłowej
  • mile widziane doświadczenie w szyciu odzieży potwierdzone dokumentami
  • gotowość do pracy w nadgodzinach w przypadku dużych zamówień (maksymalnie 2 godziny dziennie + sporadycznie soboty)
  • nastawienie na długofalową współpracę

Oferujemy:

  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie miesięczne 2200-2400 netto ( na rękę)
  • pracę bez akordu!
  • pracę na jedną zmianę pn-pt 6.00-14.00
  • pracę na terenie Bydgoszczy
  • stabilne zatrudnienie w zakładzie istniejącym od kilkunastu lat

Interesują Cię szczegóły?

Zadzwoń 505 665 528 lub wyślij CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.