STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER - NORWEGIA, Bergen / Norwegia - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER - NORWEGIA <br/><span id='uwagiDoStanowiska'><font size="3" color="red">Norwegia znosi wszystkie restrykcje wjazdowe. <br>Koniec z testami i rejestracją podróży.</font></span>

Bergen Personal AS  jedna z najwiekszych agencji pracy rekrutuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER - NORWEGIA
Norwegia znosi wszystkie restrykcje wjazdowe.
Koniec z testami i rejestracją podróży.

Miejsce pracy: Bergen / Norwegia

OPIS STANOWISKA

  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (sciany zewnetrzne i wewnetrzne)
  • Montaż okien i drzwi
  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych
  • Listwowanie
  • Prace wykończeniowe
  • Prace przy kledningu (siding)

WYMAGANIA

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego jest warunkiem koniecznym
  • Dobra sprawność fizyczna

OFERUJEMY

  • legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
  • pokrycie kosztów dojazdu do i z pracy
  • feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
  • oszczedności emerytalne OTP w wysokosci 2%
  • oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na emeryture w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym Pracy)
  • ubezpieczenie od wypadków w pracy
  • ubezpieczenie calodobowe
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania i w organizacji formalnosci
  • ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
  • opieka polskojezycznych pracowników w biurze

Osoby zaiteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV
za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

lub kontakt telefoniczny: tlf. +47 468 61 916

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.