Starszy Inżynier ds. Kosztów – Montaż podzespołów mechatronicznych i mechanicznych, Częstochowa - oferta pracy - GoldenLine.plTRW - Starszy Inżynier ds. Kosztów – Montaż podzespołów mechatronicznych i mechanicznych

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Starszy Inżynier ds. Kosztów – Montaż podzespołów mechatronicznych i mechanicznych

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: Cała Polska

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

Osoba kontaktowa
Anna Zygmułka - Reszka
anna.zygmulka-reszka@zf.com

Globalne Biuro Zakupów w Częstochowie zajmuje się budowaniem globalnej strategii zaopatrzenia dla wszystkich zakładów ZF na całym świecie.
Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analizy kosztów produkcji podzespołów mechatronicznych oraz mechanicznych;
  • Tworzenie modeli kalkulacji kosztów (definicja kalkulacji materiału, procesu, oprzyrządowania) podzespołów mechatronicznych i mechanicznych;
  • Poprawa procesów efektywności procesów produkcyjnych u dostawców;
  • Analiza struktury kosztów producentów zaopatrujących ZF;
  • Uczestniczenie w procesie negocjacji z dostawcami;
  • Analizowanie wpływu koncepcji produktu i rozwiązań technicznych na koszt.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w zakresie procesów montażu, technik łączenia metalu takich jak
  • lutowanie, spawanie;
  • Preferowane doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu, produktu lub inżyniera sprzedaży;
  • Dobra znajomość struktury kosztów procesów produkcyjnych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Bądź częścią zespołu ZF i zaaplikuj poprzez zf.com/careers.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.