Skuteczna rekrutacja

Sprzedawca

Miasto: Olkusz, Kraków, Żywiec, Andrychów, Oświęcim, Kęty

Praca » Stanowiska » Obsługa klienta/Call Center » Sprzedawca Aldi Sp. z o.o.

ALDI to firma z ponad stuletnią tradycją.
Zostań jej częścią.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Olkusz, Kraków, Żywiec, Andrychów, Oświęcim, Kęty

Region: małopolskie

Numer ref.: 04_wybrane miasto

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
  • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
  • Adekwatne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
  • Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
  • Przyjazna atmosfera pracy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • Przyjazne usposobienie oraz postawa zorientowana na klienta
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Szybkość działania oraz staranność
  • Elastyczne podejście do godzin pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Twoje zadania:

  • Obsługa klienta
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość
    o porządek w sklepie)
  • Obsługa kasy fiskalnej

Aplikację należy przesyłać w formacie pdf, koniecznie z dopiskiem "Sprzedawca+ wybrane miasto"
w tytule, klikając na przycisk aplikowania. Dokumenty aplikacyjne można również dostarczać do
ww. sklepów w zamkniętej kopercie z dopiskiem "do rąk Kierownika Rejonu".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ALDI Sp. z o.o.
ul. Niedźwiedziniec 10
41-506 Chorzów

www.kariera-aldi.pl

Opinie pracowników o Aldi Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

4.5

Możliwości rozwoju

4.2

Socjal / benefity

2.8

Ludzie / zespół

4.3

Atmosfera

3.8
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom moderować ani usuwać opinii
JustynaOldecka

praca dla wytrwałych Justyna Oldecka Zastępca kierownika sklepu, nadal pracuje w Aldi Sp. z o.o. 15.10.2017, 22:29

  • 4.0
  • 4.0
  • 5.0
  • 2.0
  • 5.0
  • 4.0
    Atmosfera

Plusy

  • elastyczny grafik
  • atmosfera

Minusy

  • stres
  • mała liczba osób na zmianie
  • mało godzin ochrony, pracownik nie powinien łapać złodziei

Wskazówki dla pracodawcy:

Nie powinno być dwóch osób na zmianie, jak kierownik ma ogarnąć cały sklep, biuro, ewentualne trudności, sytuacje niestandardowe, plus obsłużyć kasę i klientów na sklepie, a nie daj Boże jak kasjerka albo kierowniczka zasłabnie