Sprzedawca w Sklepie Motoryzacyjnym, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plOlejak Sp. z o.o. - Sprzedawca w Sklepie Motoryzacyjnym

Oferta archiwalna

Olejak Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca w Sklepie Motoryzacyjnym

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

bieżąca obsługa sprzedaży części samochodowych

- prowadzenie sprzedaży stacjonarnej

- prowadzenie sprzedaży wysyłkowej

Wymagania:

- znajomości rynku motoryzacyjnego

- samodzielności w pracy, skrupulatności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

- wysokiej kultury osobistej

- znajomości obsługi komputera

- doświadczenia w pracy w handlu (mile widziane, ale nie wymagane)

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- pracę w młodym i dynamicznym zespole

- szkolenia branżowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Olejak Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.