Sprzedawca - Doradca Klienta Wólczanka Warszawa Złote Tarasy - umowa zlecenie, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plVRG Spółka Akcyjna - {{offer.position}

Sprzedawca - Doradca Klienta Wólczanka Warszawa Złote Tarasy - umowa zlecenie

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
VRG Spółka Akcyjna
Dodano
15.09.2022
Numer referencyjny
8318_6299

Opis stanowiska:

Doradca Klienta jest osobą:
• odpowiedzialną za profesjonalną obsługę Klientów,
• współpracującą z całym zespołem,
• dbającą o wygląd i wystrój salonu.

Wymagania:

Poszukujemy osób:
• dyspozycyjnych i zaangażowanych,
• posiadających umiejętności interpersonalne,
• z doświadczeniem w sprzedaży oraz obsłudze Klienta.

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zatrudnienie na cały etat na umowę zlecenie w oparciu o elastyczny grafik,
• pakiet szkoleń startowych i wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego,

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W chwili obecnej do naszego butiku marki Wólczanka poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Złote Tarasy, Warszawa