Spedytor Międzynarodowy/ Krajowy, - oferta pracy - GoldenLine.plGi Group - Spedytor Międzynarodowy/ Krajowy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy spedycyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy/ Krajowy

Region: podlaskie

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy
  • organizacja / monitoring przewozów międzynarodowych / krajowych
  • planowanie transportów, ustalanie warunków transportu - budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom
  • budowanie nowego obszaru do rozwoju biura spedycyjnego

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej - warunek konieczny
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska kierowniczego i budowania swojego zespołu
  • znajomość giełd transportowych TimoCom, Trans.eu
  • bardzo dobra organizacja pracy

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość stworzenia oddziału spedycyjnego
  • wdrożenie stanowiskowe

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:• Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE• Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIEWyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o. • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIEJednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.