Specjalista Technologii MS-SQL w Zespole DevOps, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista Technologii MS-SQL w Zespole DevOps <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>DEPARTAMENT ZARZĄDZANIA APLIKACJAMI I PROCESAMI IT<br>Numer referencyjny: Millenet/DAG/SQL <br>Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę</span>

Oferta archiwalna

Specjalista Technologii MS-SQL w Zespole DevOps
DEPARTAMENT ZARZĄDZANIA APLIKACJAMI I PROCESAMI IT
Numer referencyjny: Millenet/DAG/SQL
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: Millenet/DAG/SQL

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i rozwiazywanie problemów wydajnościowych
  • Wsparcie programistów w projektowaniu optymalnych rozwiązań
  • Definiowanie procesów zasilania danymi
  • Tworzenie raportów
  • Automatyzacja wdrożeń\wdrażanie nowych wersji aplikacji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z technologiami MS-SQL
  • Praktyczna  znajomość języka SQL + T-SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość SSIS, SSRS
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych, analiza planów zapytań praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności baz danych
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu technologii Ansible, Tower, Kibana, Grafana, GIT, SVN
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacji wykorzystywanej przez kilka milionów użytkowników
  • Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe
  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, kartę Multisport
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Tak się u nas pracuje

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie: adres: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Bank Millennium S.A. inspektorem danych osobowych.