SPECJALISTA / SPECJALISTKA DS. PRACOWNICZYCH

MR Bogdanka Sp. z o. o.
z siedzibą w Bogdance
poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALIST(K)A
DS. PRACOWNICZYCH

UMOWA NA ZASTĘPSTWO

Zakres obowiązków:

  1. udział w prowadzeniu procesów kadrowych;
  2. przygotowywanie danych i dokumentów niezbędnych w rozliczaniu czasu pracy – współpraca z firmą zewnętrzną (ewidencjonowanie urlopów, zwolnień chorobowych i innych nieobecności);
  3. wsparcie kadry menadżerskiej w aspektach personalnych;
  4. udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  5. planowanie i organizowanie szkoleń pracowników;
  6. raportowanie wskaźników z obszaru zarządzania personelem.

Wymagania podstawowe:

  1. wykształcenie: wyższe lub studia w trakcie
  2. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  3. znajomość procesów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi;
  4. bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excela;
  5. analityczne myślenie;
  6. odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  1. Możliwość podwyższania kwalifikacji

Przedmiotem działalności Spółki jest działalność remontowa, regeneracyjna, produkcja konstrukcji stalowych, usługi utrzymania ruchu w oddziałach mechanicznych pod ziemią.

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

MR Bogdanka Sp. z o.o.

Bogdanka, lubelskie

Job ad is expired