Specjalista / Samodzielny Referent, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plWojskowa Akademia Techniczna - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Specjalista / Samodzielny Referent

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Wojskowa Akademia Techniczna
Dodano
12.09.2019

Wymiar etatu: pełny etat, praca poniedziałek – piętek w godzinach 7.30-15.30
Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Zabezpieczenie obsługi kancelaryjnej, administracyjnej i organizacyjnej kierownika jednostki organizacyjnej;
  • Weryfikacja składanych dokumentów przez podległe jednostki i interesantów;
  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozdzielanie korespondencji zgodnie z dekretacją;
  • Redagowanie pism i korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej;
  • Obsługa interesantów i przyjmowanych gości.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe
  • Znajomość obsługi komputera (system Windows, pakiet Office/ Word, Excel) i urządzeń biurowych;
  • Uczciwość, dokładność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, systematyczność, komunikatywność;
  • Umiejętność organizacji pracy i pracy pod presją czasu;
  • Zdolność radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania bieżących problemów;
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość zasad funkcjonowania administracji wojskowej Uczelni.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet socjalny;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych Uczelni wojskowych w Polsce.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo zakończenia rekrutacji wcześniej lub  pozostawienia bez rozstrzygnięcia.