Specjalista rekrutacji (k/m), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista rekrutacji (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista rekrutacji (k/m)

Work place: Warszawa

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000000mW5oQAE

Obowiązki:
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne/fizyczne/budowlane,
  • analiza bazy i rynku oraz aktywne poszukiwania, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
  • ocena kompetencji kandydatów,
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz.
Wymagania:
  • doświadczenie w rekrutacji na stanowiska techniczne/fizyczne/budowlane,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • inicjatywa w działaniu i samodzielność,
  • kreatywność w wyszukiwaniu nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • wynagrodzenie podstawowe w przedziale 4500 - 6000 zł netto/miesiąc (zależne od doświadczenia),
  • realną możliwość wpływania na sposób realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • hybrydowy model pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • bonusy świąteczne.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl