Specjalista/ Młodszy Specjalista ds. Kadrowo - Płacowych

Zadania:

  • Obsługa kadrowo-płacowa zleceniobiorców i pracowników,
  • Sporządzanie list płac, deklaracji do ZUS i US,
  • Codzienna aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym Enova,
  • Przygotowywanie raportów na bieżące potrzeby działu,
  • Prowadzenie akt osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy lub kodeksu cywilnego,
  • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z angażowaniem zleceniobiorców i zatrudnianiem pracowników,
  • Mile widziane doświadczenie kadrowo-płacowe zdobyte w biurze rachunkowym,
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo - płacowych i Płatnika (znajomość Enova będzie dodatkowym atutem),
  • Praktyczna znajomość narzędzi Office (WORD i EXCEL w stopniu minimum średniozaawansowanym),
  • Rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość na rozwój umiejętności merytorycznych, technicznych i miękkich.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w systemie premiowym,
  • Niezbędne narzędzia i systemy informatyczne wspomagające wykonanie pracy,
  • Środowisko pracy gwarantujące bezpieczeństwo, oferujące możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów.

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego partnera biznesowego, ogólnopolskiej Agencji, specjalizującej się w usługach w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, tworzeniem nowych miejsc pracy i zapewnianiu kompleksowej opieki obcokrajowcom, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko: Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. Kadr i Płac.

Jeśli jesteś osobą dokładną, dobrze zorganizowaną i systematyczną, a jedocześnie krytycznie myślącą, elastyczną w działaniu i empatyczną w komunikacji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

Master HR Sp.z o.o.

Góra Kalwaria, mazowieckie

Remote recrutation

Valid for: 26 more days