Specjalista -Kupiec, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPlus - Specjalista -Kupiec

Oferta archiwalna

Specjalista -Kupiec

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: mazowieckie

Numer ref.: W/MKITK

TWOJE ZADANIA

  • Prowadzenie postępowań zakupowych z zakresu sprzętu i usług IT;
  • Realizacja polityki zakupowej w wybranych obszarach;
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z dostawcami;
  • Nadzór nad realizacją kontraktów;
  • Monitoring rynku dostawców.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne bądź ekonomiczne;
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe  na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami sprzętu, znajomość rynku;
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne i logicznego myślenia;
  • Zdolności interpersonalne oraz organizacyjne.

Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.