Specjalista/ka ds. księgowości i rachunkowości (1/2 etatu), Łódź, Polska - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista/ka ds. księgowości i rachunkowości (1/2 etatu)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista/ka ds. księgowości i rachunkowości (1/2 etatu)

Work place: Łódź, Polska

Region:Łódzkie

Numer ref.: a0t6N000000AT1dQAG

Obowiązki:
  • weryfikacja i księgowanie faktur od dostawców za zakup towarów i usług,
  • przygotowanie i weryfikacja propozycji płatności,
  • uzgadnianie salda z dostawcami, wyjaśnianie niezgodności i podejmowanie działań naprawczych w sytuacji konieczności,
  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi, bankami oraz kontrahentami,
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku
  • weryfikacja i księgowanie rozliczeń pracowniczych,
  • dostarczanie danych do raportowania,
  • dostarczanie danych i analiz na potrzeby audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • archiwizacja dokumentów,
  • komunikacja z dostawcami i klientami dotycząca dokumentacji finansowej z zakresu działu zobowiązań.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doskonała wiedza z zakresu rachunkowości i księgowości,
  • min. rok doświadczenia w dziale księgowości lub finansowym,
  • praktyczna znajomość MS Excel,
  • znajomość SAP lub innego systemu ERP jest dodatkowym atutem,
  • zapał do nauki i otwartość,
  • umiejętność koncentracji na kliencie i pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie z możliwością kierowania różnymi projektami i działaniami,
  • zatrudnienie na 1/2 etatu
  • możliwość uzyskania globalnego obrazu procesów księgowych, rozwoju ścieżki kariery w środowisku finansowym oraz rozwoju poprzez doświadczenie,
  • pracę w zróżnicowanym i wspierającym zespole profesjonalistów,
  • szeroki wybór świadczeń,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl