Specjalista IT, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plOVH - Specjalista IT

Firma OVH ma swoje oddziały w 17 krajach i jest 1. dostawcą usług hostingowych w Europie i 3. w klasyfikacji światowej. 250 000 serwerów dedykowanych, 18 milionów zainstalowanych aplikacji WWW, 20 centrów danych w Europie, Azji i Ameryce Północnej, światowa sieć światłowodowa o przepustowości 7,5 Tbps - gwarantują firmie pozycje lidera na rynku usług "Digital as a Service".

Sukces OVH jest związany z unikalnym modelem biznesowym, opartym na innowacji i pełnej kontroli nad usługami - od produkcji serwerów, poprzez wsparcie użytkowników, aż do utrzymywania własnych infrastruktur. Obecnie firma zatrudnia ponad 1500 pracowników na całym świecie.

Wrocławski oddział skupia się na działaniach R&D dla rozwoju usług sieciowych, usługi chmury publicznej w oparciu o technologie Openstack i Ceph, rozwoju usług email w tym poczty biznesowej Exchange. Nasze zespoły oferują też wsparcie techniczne i handlowe dla polskich użytkowników usług.

Specjalista IT

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Nie musisz być geekiem, ale to na pewno pomaga:)

Opis stanowiska:

W naszej pracy kierujemy się zasadą “Innovation is freedom”. Tworzymy interesujące środowisko pracy dla utalentowanych osób. Jako Specjalista IT dołączysz do doświadczonego zespołu. Twoim głównym zadaniem będzie rozwiązywanie problemów IT naszych Klientów. W kontakcie z klientami używamy języka polskiego. Język angielski przyda Ci się do komunikacji z kolegami i koleżankami z innych oddziałów OVH.

Twoje zadania:

  • diagnoza i rozwiązywanie problemów IT (hardware, środowisko wirtualne, sieć);
  • obsługa zapytań klientów (drogą mailową i telefoniczną);
  • współpraca z drugą Linią Wsparcia;
  • testowanie nowych rozwiązań;
  • informowanie klienta o postępach w rozwiązywaniu problemu.

Twój profil:

  • doświadczenie w obsłudze klientów (Service Desk, Help Desk etc.) - dodatkowy atut;
  • wykształcenie zgodne z profilem stanowiska – dodatkowy atut;
  • znajomość systemów Windows i Linux;
  • znajomość rozwiązań cloudowych (VMWare, Openstack, Hyper-V);
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów sprzętowych oraz środowisku wirtualnym;
  • doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów sieciowych;
  • doświadczenie w konfigurowaniu takich usług jak: www, mail, SQL, DNS/ oraz konfiguracji sieci;
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • komunikatywność;
  • umiejętność ustalania priorytetów;
  • umiejętność współpracy z zespołem.

Oferujemy:

  • pracę z najnowszymi technologiami;
  • możliwości rozwoju;
  • szkolenia techniczne;
  • pakiet benefitów.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.