Specjalista ds. Zarządzania Systemami Ochrony, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista ds. Zarządzania Systemami Ochrony

POS Group to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

 Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zarządzania Systemami Ochrony

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Jakie będą Twoje zadania?

  • Analiza, opracowywanie raportów i statystyk, przygotowywanie rekomendacji w zakresie zdarzeń rejestrowanych w systemach bezpieczeństwa
  • Nadzorowanie prac związanych z uruchamianiem aplikacji zarządzających systemami bezpieczeństwa
  • Podejmowanie działań mających na celu zapewnienie ciągłości pracy systemów
  • Wsparcie merytoryczne w pracach nad tworzeniem i opiniowaniem umów związanych z utrzymaniem systemów zabezpieczeń technicznych.

Czego będziemy oczekiwać?

  • Biegłej obsługi MS Office, głównie Excel
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana wiedza o systemach zabezpieczeń
  • Wykształcenie techniczne/informatyczne będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku