Specjalista ds. zaopatrzenia, Aleksandrów Łódzki - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Specjalista ds. zaopatrzenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasz Klient jest międzynarodową firmą dostarczającą rozwiązania technologiczne z zakresu energetyki oraz automatyki. Swoimi rozwiązaniami technologicznymi wspiera inne firmy z sektoru przemysłowego, transportu, infrastruktury. Nasz klient jest na rynku od ponad 30 lat, działa w ponad 100 krajach i zatrudnia prawie 150 tys pracowników.

Specjalista ds. zaopatrzenia

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Region: łódzkie

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu logistyki/ekonomi lub jesteś w trakcie studiów
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

Zakres zadań:

  • analiza zapotrzebowania na materiały
  • tworzenie zamówień
  • negocjacje z dostawcami
  • prognozowanie wielkości zapasów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • rozwój w międzynarodowej firmie
  • wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy
  • bezpłatny transport do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.