Specjalista ds. Zakupów, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plDOZ - Specjalista ds. Zakupów

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Współudział w zarządzaniu kategorią
  • Współudział tworzeniu strategii zakupowej i jej realizacja w ramach kategorii
  • Prowadzenie negocjacji
  • Realizacja celów budżetowych
  • Analiza sprzedaży i możliwości substytucji leków
  • Współpraca z Działem Analiz w zakresie polityki cenowej
  • Współpraca z Producentami w zakresie dostępności produktów
  • Dbałość o jakość stoku magazynowego Aptek (rotacja magazynowa, działania odsprzedażowe, krótkie daty ważności)

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (mile widziane farmaceutyczne)
  • Doświadczenia w zarządzaniu kategorią (mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej)
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętności analitycznych
  • Samodzielności i kreatywności w działaniu

Oferujemy:

  • Różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • Logikę i pozytywne emocje
  • Ulubione miejsce pracy
  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz karty rabatowe na produkty Naszych Marek

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.