Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży SAP order support, Balice, Liszki, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży SAP order support

Międzynarodowa firma (High-Tech Laser machine), producent maszyn laserowych, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów i Sprzedażyg SAP order support. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży SAP order support

Miasto: Balice, Liszki, Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Sales Specialist and Purchasing Responsibilities:

  • Receiving and processing purchase orders from domestic and export area.
  • Issuing sales transaction invoices.
  • Verifying orders, including customers' personal information and payment details.
  • Contacting customers by phone or email to answer queries and obtain missing information.
  • Inform the customer about the necessary information about the delivery time, price and etc.
  • Maintaining and updating sales and customer records.
  • Compiling monthly sales reports.
  • Expediting orders through internal liaison.
  • Directing feedback from customers to relevant departments.
  • Identifying new products to add to those on offer.
  • Supporting the sales department with other administrative tasks, if requested.
  • Other tasks assigned by the Employer.

Wymagania:

  • SAP ( Sales, Purchasing, order )
  • Wykształcenie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Umiejętność organizacji i optymalizacji swojego czasu pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, odpowiedzialną i interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju zawodowego

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".