Specjalista ds. utrzymania ruchu, Legnica - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Specjalista ds. utrzymania ruchu
hiring

Dla kogo rekrutujemy:

Agencja pracy KRX Outsourcing poszukuje dla jednego z naszych kontrahentów Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami.

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Legnica

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn w zakładzie produkcyjnym,
  • analiza strat i awarii spowodowanych przestojami,
  • ustalanie priorytetów pomiędzy procesem produkcyjnym a utrzymaniem ruchu (gate keeping),
  • wdrażanie autonomicznego utrzymania ruchu,
  • identyfikacja problemów technicznych i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych,
  • nadzorowanie gospodarki magazynowej części zamiennych,
  • podczas wykonywania obowiązków stosowanie metodologii Lean Manufacturing,
  • efektywne planowanie i harmonogramowanie prewencji i remontów maszyn przy współpracy z produkcją,
  • nadzór i koordynowanie działań korygujących oraz optymalizacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub minimum średnie techniczne,
  • znajomość zasad budowy, konserwacji i eksploatacji maszyn,
  • znajomość mechaniki, pneumatyki i hydrauliki,
  • umiejętności naprawy maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość AutoCADa będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość koncepcji TPM, oraz zasad prewencyjnego utrzymania ruchu,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel),
  • znajomość systemów wspomagających UR (np. SAP PM lub podobny) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • jasna ścieżka kariery i awansu,
  • Pełny pakiet socjalny (m.in. karty płatnicze na święta, paczki dla dzieci, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich rodzin, pożyczki mieszkaniowe),
  • bezpłatna, prywatna opieka medyczna,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • pracę na jedną zmianę wolne weekendy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

baner