Specjalista ds. utrzymania budynku (m/k), Jelcz-Laskowice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista ds. utrzymania budynku (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania budynku (m/k)

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Nr. ref.: a0t5800000DNn0sAAD

Obowiązki:

  • utrzymanie infrastruktury technicznej nieruchomości zgodnie z wymogami, technicznymi i prawa budowlanego,
  • przygotowywanie layoutów i schematów funkcjonalnych dla infrastruktury, zakładu,
  • koordynacja prac konserwacyjnych i remontowych.

Wymagania:

  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • znajomość AutoCada,
  • wykształcenie: w trakcie studiów/absolwent,
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.