Specjalista ds. Technologii Microsoft/Administrator systemowy, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plAsseco - Specjalista ds. Technologii Microsoft/Administrator systemowy

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki. Jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w ponad 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA, Nigeria, Rosja). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Specjalista ds. Technologii Microsoft/Administrator systemowy

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: DZT/MB/10/17

Główne zadania:

  • Administracja serwerami oraz usługami MS Windows Server (Active Directory, Hyper-V, DNS, DHCP, WSUS, WDS) dla dużej organizacji, w wielu lokalizacjach, w sposób zapewniający prawidłowe funkcjonowanie
  • Wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo administrowanych systemów
  • Przygotowywanie procedur obsługi zadań dla 1szej linii wsparcia
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji realizowanych zadań, przygotowywanie dokumentacji technicznych dot. administrowanych systemów
  • Współpraca z zespołami IT w zakresie podnoszenia dostępności, bezpieczeństwa i niezawodności usług infrastruktury IT
  • Opracowanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Microsoft Windows Server, Active Directory, Hyper-V, High Availability, DNS, DHCP, CA
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Umiejętność przewidywania, zapobiegania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie przyswajania dokumentacji technicznej (Video, dokumentacja pisana)

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Znajomość Skype for Business
  • Znajomość Microsoft Exchange
  • Znajomość SCCM
  • Znajomość zagadnień planowania, wykonywani i odtwarzania kopii bezpieczeństwa
  • Znajomość MS SQL Server

Co możemy Ci zaoferować:

  • Firma – szósty producent oprogramowania w Europie
  • Zespół – współpracuje, nie rywalizuje i chętnie dzieli się wiedzą
  • Projekty – złożone systemy z dużą liczbą operacji, wymagające wydajności
  • Benefity - szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych i owocowe poniedziałki

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę „Asseco Poland S.A.” zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.