Specjalista ds technicznych obiektu - Facility Management (Zarządca obiektu budowlanego ), Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.pl Recruit Europe - Specjalista ds technicznych obiektu - Facility Management (Zarządca obiektu budowlanego )

Archive offer

Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

 Specjalista ds technicznych obiektu - Facility Management  (Zarządca obiektu budowlanego )  .  To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

UWAGA: Please send CV in English

Specjalista ds technicznych obiektu - Facility Management (Zarządca obiektu budowlanego )

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • Nadzór nad przeprowadzaniem inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji i systemów technicznych budynku z należytą starannością i sumiennością, zgodnie z wytyczonym harmonogramem
  • Nadzorowanie procesu prac związanych z usuwaniem usterek oraz zatwierdzanie protokołem wykonanych prac,
  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej,
  • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości,
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie,
  • Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie,
  • Administrowanie i koordynacja usług świadczonych dla klienta

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenia wyższe techniczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku koniecznie w branży budowlanej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomości podstaw prawa budowlanego, obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • utrzymywania prawidłowych relacji z firmami zewnętrznymi,
  • efektywnej organizacji czasu i pracy, przedsiębiorczości i wysokiej kultury osobistej,
  • samodzielności, komunikatywności, odpowiedzialności, umiejętności budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę i interesujący zakres zadań,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia – zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z karty sportowej, opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".