Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn - Podesty Ruchome, Ładowarki Teleskopowe

Nasze wymagania

  • Jesteś otwartą, komunikatywną osobą, która lubi kontakt z ludźmi
  • Chcesz rozwijać się w świecie sprzedaży maszyn, mając niewielkie doświadczenie zawodowe
  • Ciekawią Cię produkty techniczne i ich charakterystyka
  • Interesuje Cię sprzedaż markowych produktów, zarówno nowych jak i używanych
  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się
  • Jesteś osobą ambitną i zdeterminowaną w realizacji zadań i celów
  • Posiadasz umiejętność efektywnego planowania pracy i zdolność analitycznego myślenia
  • Chcesz zaufać naszemu programowi wdrożeniowemu, który doprowadzi Cię do satysfakcjonujących wyników sprzedażowych
  • Jesteś gotowy do pracy w terenie w siedzibach naszych Klientów w podległym regionie

Mile widziane

  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Masz podstawową znajomość Google Docs, LinkedIn

  • praca mobilna
  • praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań handlowych od nowych i aktualnych klientów różnych sektorów i branż
  • Przygotowanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Nawiązywanie długoterminowych relacji z nowymi klientami z różnych sektorów i branż
  • Raportowanie działań sprzedażowych w systemie CRM
  • Realizacja planów sprzedażowych (maszyny nowe, używane, części do maszyn) po okresie wdrożenia
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Bieżąca komunikacja z przełożonym oraz działami współpracującymi
  • Region działania: woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • System wynagrodzenia w modelu: 30% podstawa plus 70% premia
  • Miesięczny system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami sprzedaży (do 9 tyś brutto / mc) plus premie extra
  • Kompleksowy program wdrożenia, szkolenia produktowe, narzędziowe oraz szkolenia handlowe
  • Środowisko pracy, w którym ponad 75% pracowników rozumie swój wkład w wyniki firmy oraz ma swobodę w podejmowaniu decyzji niezbędnych do wykonywania pracy, a także, w którym menedżer jest przykładem zachowania ponad 70% pracowników
  • Międzynarodowe standardy pracy oraz stabilne zatrudnienie u lidera, a także specjalisty w branży podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych,
  • Pracę u wyłącznego autoryzowanego dystrybutora marek JLG i MAGNI
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon oraz laptop
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, dostęp do grupowego ubezpieczenia
  • Płatny program poleceń pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników

RIWAL specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych w wielu europejskich krajach oraz wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem marek JLG i MAGNI w Polsce. Zatrudniamy osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. RIWAL jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników.

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

RIWAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gdynia, podlaskie

Contract of employment

Specialist

Full time

CV is required

Remote work

Remote recrutation

Valid for: 23 more days

Benefits

Sharing the costs of sports activities
Flexible working time
Private medical care
Life insurance
Sharing the costs of professional training & courses
Integration events
Employee referral program
Company car for private use