Specjalista ds. sprzedaży komponentów i produktów paszowych, - oferta pracy - GoldenLine.pl Agrolok - Specjalista ds. sprzedaży komponentów i produktów paszowych

Specjalista ds. sprzedaży komponentów i produktów paszowych

Added: 04.12.2019

Province: dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie pomorskie podkarpackie podlaskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

W związku z rozwojem sekcji ds. żywienia zwierząt gospodarskich i wsparcia klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Rejon działania do wyboru: województwa: podlaskie, łódzkie. wielkopolskie, lubelskie

Zadania:

  • sprzedaż komponentów i produktów paszowych do gospodarstw rolnych
  • utrzymywanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych odbiorców.

Oczekiwania:

  • podstawowa wiedza w zakresie chowu i żywienia zwierząt gospodarskich
  • orientacja na rozwój i osiąganie celów
  • gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy i osobisty
  • samochód i inne narzędzia pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie

 C.V. i list motywacyjny prosimy kierować za pomocą:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji."

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Agrolok sp. z o.o.

Office administration, Logistics/Transport/Distribution, Agriculture/Environmental Protection

Pokaż profil Pokaż opinie

About us

Nowoczesne rozwiązania, intensywny rozwój, 30 lat doświadczenia – tak w skrócie można scharakteryzować Agrolok Sp. z o.o. Zgodnie realizujemy nasze hasło przewodnie: „najbliżej rolnika”, kreując jakość i przyszłość w gospodarstwach. Pracownikom oferujemy godne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, atrakcyjny system premiowania, potrzebne narzędzia pracy i szkolenia.

Address:
Dworcowa 4, Golub-Dobrzyń
Show details on the map
Size:
501 - 1000 employees
Website:
Established in:
1990

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, pracował(a) w Agrolok sp. z o.o. ponad rok temu
2.8
  • 3.0
    Salary
  • 2.0
    Development opportunities
  • 1.0
    Benefits
  • 4.0
    People
  • 4.0
    Atmosphere
2018.07.18

Całkiem niezła opcja na zdobycie doświadczenia

Pros
  • Całkiem niezły mechanizm pracujący spójnie, atmosfera raczej spokojna, praca stabilna, wynagrodzenie lekko ponad przeciętną
Cons
  • absolutny brak możliwości rozwoju na terenach odległych od firmy, mało konkurencyjna oferta, z którą niełatwo się przebić, lekkie sekciarstwo
Tips for the employer

Potrzeba zdecydowanie więcej luzu przedstawicielom w terenie - chociażby jakiś mechanizm na przefakturowanie towaru od konkurencji i rozdzielenie na klientów. Wiem, że cały świat idzie w centralizację logistyki, ale w przypadku polskiej branży rolnej miejscowe oddziały są niezbędne - bez tego przy rozdrobnionym rolnictwie zawsze będzie się firmą "zbyt drogą". Myślę, że firma nie zdaje sobie sprawy jaka część rynku jej unika.