Specjalista ds. Sprzedaży / Inżynier Sprzedaży, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plTranstools - Specjalista ds. Sprzedaży / Inżynier Sprzedaży

Firma Transtools Sp. z o. o.  z Lublina   produkująca    wysokiej jakości elementy hydrauliki siłowej - pompy i silniki hydrauliczne, części zamienne  oraz   specjalizująca się w  serwisie pomp i silników hydraulicznych a także  wyłączny autoryzowany serwis LINDE  w Polsce w zakresie hydrauliki siłowej  poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży / Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

Obowiązki:

  • utrzymywanie i rozwój   współpracy  ze stałymi klientami firmy
  • poszukiwanie i pozyskiwanie  do   współpracy  nowych  odbiorców
  • doradztwo produktowe i  techniczne
  • monitorowanie potrzeb klientów oraz sytuacji w branży
  • współtworzenie  polityki produktowej

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne  (preferowany kierunek Mechatronika,  Mechanika i Budowa Maszyn)
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności  negocjacyjne
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i długoterminowa współpraca
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy   na podobnym stanowisku  w branży przemysłowej
  • minimum podstawowa  znajomość   języka niemieckiego   lub angielskiego

Oferujemy:

  • pewność i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę   na czas nieokreślony
  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, telefon komórkowy)
  • szczegółowe wdrożenie w obowiązki
  • rozwój zawodowy / szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • szkolenie z zakresu obsługi  systemu   informatycznego klasy  ERP
  • ciekawą pracę  w międzynarodowym środowisku  i możliwość zdobycia  nowych umiejętności
  • możliwość korzystania z pakietu medycznego  i ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie wypoczynku  urlopowego

Informacje o firmie  na stronie www.transtools.pl

Informujemy ,że administratorem danych osobowych jest Transtools Sp. Z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Gospodarcza 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji . Ma Pani/Pan prawo dostępu  do treści swoich danych  oraz ich poprawiania.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się  tylko z wybranymi osobami.