Specjalista ds. sprzedaży inwestycyjnej, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad - Specjalista ds. sprzedaży inwestycyjnej

Renomowana firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji okien z PVC i aluminium.

Specjalista ds. sprzedaży inwestycyjnej

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 64584

zadania:

  • opracowanie strategii sprzedaży na rynki inwestycyjne
  • rozwój sprzedaży na powierzonym rynku
  • monitorowanie aktualnych informacji o sytuacji rynkowej
  • tworzenie ofert handlowych
  • profesjonalne doradztwo w zakresie trendów panujących na podległym obszarze oraz preferencji klientów w zakresie warunków handlowych

oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku
  • doświadczenia zawodowego w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych na rynku inwestycyjnym
  • samodzielności w działaniu
  • doświadczenia w sprzedaży B2B: znajomości zasad funkcjonowania rynku inwestycyjnego, analizy otoczenia konkurencyjnego, potencjalnych kanałów dystrybucji, specyfiki promowania produktu
  • atutem będzie doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży okien, drzwi i systemów fasadowych oraz posiadanie kontaktów z siecią dilerską
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych, szczególnie umiejętności negocjacyjnych

oferujemy:

  • samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na kształtowanie się biznesu
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • podstawowe narzędzia pracy (laptop, auto - do użytku prywatnego, telefon)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.