Specjalista ds. rekrutacji, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Specjalista ds. rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji

Added: 28.10.2020

City/town: Wrocław

Province: dolnośląskie

Grafika górna

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref. SRE/049/TŁU

Oferta:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Umowa o pracę na okres kilku miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • Pakiet socjalny (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji - min. 2 lata
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą direct search
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska IT będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) - warunek konieczny
  • Kreatywność oraz silna motywacja do dalszego rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Administrowanie bazą kandydatów i jej aktualizowanie
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami
  • Selekcja aplikacji oraz screening kandydatów
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
  • Kontakt z managerami w zakresie prowadzonych rekrutacji
  • Kontakt z kandydatami oraz członkami zespołów w j. angielskim
Grafika dolna

Manpower

Human Resources, Manual Work, Manufacturing

Pokaż profil Pokaż opinie

About us

Światowy lider w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań HR, które pozwalają kandydatom i firmom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

(Advanced) konsultant ds.rekrutacji, pracował(a) w Manpower mniej niż rok temu
3.8
  • 3.0
    Salary
  • 3.0
    Development opportunities
  • 3.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2020.10.06

Najlepszy interim z pośród wielu

Pros
  • Samodzielność w pracy
  • Możliwość rozciągłości godzin
  • Szerokie spektrum wyboru dla klientów
Cons
  • Nieodpowiednie osoby na poszczególnych stanowiskach
  • Za malo motywacji