Specjalista ds. Rekrutacji, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plHRQ Engineering sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja
Kraków
Pracodawca
HRQ Engineering sp. z o.o.
Dodano
15.08.2022

HRQ Engineering Sp. z o.o. powstała z pasji do rekrutacji inżynierów. Agencja headhuntingowa, która powstała, aby wspierać Klientów z branży przemysłowej w pozyskaniu najlepszych kandydatów na rynku. Jeżeli chciałbyś rozwijać się wraz z jedynym tego typu start-up'em w Krakowie zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy osób nie bojących się wyzwań rekrutacyjnych i przede wszystkim stawiających na kontakt oraz relacje z ludźmi.

Szukamy osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska inżynieryjne (specjalistyczne oraz managerskie)
  • Budowanie trwałych relacji z kandydatami
  • Łączenie potrzeb personalnych naszych klientów i oczekiwań kandydatów
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie usług i rozwiązań HR dla naszych klientów
  • Budowanie własnej pozycji eksperta na rynku rekrutacji technicznych
  • Monitorowanie efektywności wykonywanych działań
  • Towarzyszenie ludziom w ważnym momencie ich życia – zmianie pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji rekrutacji specjalistycznych
  • Znajomość specyfiki kadry inżynieryjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Inicjatywa i determinacja w działaniu
  • Umiejętność efektywnego docierania do kandydatów
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Chęć bycia częścią zgranego i wspierającego się zespołu

To oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania w rozliczeniu miesięcznym
  • Szkolenia (techniczne/systemowe oraz merytoryczne w zakresie rekrutacji)
  • Możliwość pracy hybrydowej 3/2
  • Opieka medyczna
  • Nowoczesne narzędzia usprawniające twoją pracę