Specjalista ds. rekrutacji, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plLPP - Specjalista ds. rekrutacji

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 25 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 25 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych do Centrali firmy.
  • Aktywny research i pozyskiwanie kandydatów.
  • Współpraca z HR Business Partnerem odpowiedzialnym za opiekę HR-ową w danym dziale.
  • Udział w wydarzeniach budujących pozytywny wizerunek LPP jako pracodawcy.
  • Tworzenie raportów oraz zestawień z prowadzonych projektów rekrutacyjnych.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia samodzielnych projektów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk.
  • Znajomość nowoczesnych kanałów rekrutacji pracowników.
  • Gotowość podejmowania bezpośrednich poszukiwań pracowników.
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość narzędzi selekcyjnych.
  • Wykształcenie wyższe - preferowana psychologia organizacji i zarządzania, socjologia itp.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o nieformalnej kulturze organizacyjnej.
  • Dużą samodzielność i możliwość poznania firmy z ciekawej i dynamicznej branży fashion.
  • Atrakcyjne bonusy - zakupy na preferencyjnych warunkach w brandach LPP SA, możliwość skorzystania z karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego.
  • Dostęp do platformy e-learningowej.
  • Przyjemne miejsce pracy z udogodnieniami - m.in. rowery służbowe.

Rekrutacja związana jest z rozwojem struktur działu HR LPP.

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).