Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju (K/M), Świecie - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju (K/M)
baner

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju (K/M)

Miejsce pracy: Świecie

Region: kujawsko-pomorskie

  • Rośniemy
  • Wejdź do świata możliwości
  • Korzystaj z warunków do rozwoju
  • Docenimy Twoje zaangażowanie
  • Tworzymy
  • Pracuj z najnowszymi technologiami
  • Twórz innowacyjne i użyteczne produkty
  • Kreuj z nami lepszy świat
  • Inspirujemy
  • Korzystaj z benefitów
  • Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem
  • Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem

Kogo szukamy?

Twoje zadania:

·       Prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów na wszystkie stanowiska

·       Współpraca z Managerami działów w zakresie rekrutacji pracowników

·       Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi

·       Budowanie, rozwijanie i aktualizowanie bazy kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych źródeł – liczymy także na Twoją inicjatywę w kreowaniu nowoczesnego podejścia do rekrutacji

·       Współprowadzenie procesu onboardingu

·       Angażowanie się w działania budujące markę pracodawcy

·       Współudział w tworzeniu i wdrażaniu projektów HR, związanych z rekrutacją i rozwojem pracowników

·       Planowanie ścieżek rozwoju dla rekrutowanych Kandydatów

·       Praca w ATS (e-recruiter, Success Factors)

·       Raportowanie obszaru rekrutacji

Twój profil:

·       Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych min. 2 lata

·       Znajomość języka angielskiego (poziom min. B1) i chęć do dalszej nauki

·       Wykształcenie wyższe (preferowane: ZZL, socjologia, psychologia)

·       Wielozadaniowość, duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów i odwaga we wdrażaniu nowych rozwiązań

·       Znajomość pakietu Office – w tym Excel na poziomie dobrym

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w jednym z największych zakładów papierniczych w Europie o silnej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie posiłków, żłobka, przedszkola, kolonii dla dzieci, sanatoriów oraz wyjazdów sportowo-rekreacyjnych
  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED
  • Kwartalny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy,
  • Udział w Akademii Językowej
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego
  • Premia świąteczna w wysokości 1800 zł
  • Bonus wakacyjny w wysokości 2000 zł

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

Mondi Świecie S.A., ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie, tel: +48 52 332 1315  https://tiny.pl/94tm8    |  mondigroup.com   |   mondijobs.pl