Specjalista ds. Raportowania i Analiz - Gdańsk, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista ds. Raportowania i Analiz - Gdańsk <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>Departament: ZESPÓŁ RAPORTOWANIA <br>Rodzaj zatrudnienia: UMOWA NA OKRES PRÓBNY</span>

Specjalista ds. Raportowania i Analiz - Gdańsk

Added: 05.08.2022

City/town: Gdańsk

Province: pomorskie

Departament: ZESPÓŁ RAPORTOWANIA
Rodzaj zatrudnienia: UMOWA NA OKRES PRÓBNY

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz i raportów zarządczych na różnych poziomach organizacyjnych
  • Tworzenie i wykonywanie kwerend (SQL) w systemach bazodanowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości danych w systemie analizy dochodowości
  • Przygotowywanie analiz i raportów zarządczych ad hoc zamówionych przez biznes
  • Zarządzanie słownikami pojęć biznesowych, oraz słownikami produktowymi

Nasze wymagania

  • Wymagana PRAKTYCZNA, BARDZO DOBRA znajomość języka SQL i baz danych, jako codziennych narzędzi pracy na stanowisku
  • Dobra znajomość programów MS Excel
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe na przykład bankowość, finanse, matematyka
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie analityczne w dziale MIS, Kontrolingu, Analiz Finansowych
  • Znajomość zagadnień raportowania zarządczego, operacyjnego

To oferujemy

  • Możliwości rozpoczęcia intensywnego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w obszarze bankowościi informacji zarządczej w nowoczesnej firmie
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Pracę w przyjaznym, efektywnym zespole nastawionym na osiągnięcie celów zawodowych
  • Opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Umowę o pracę wraz z premią
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne
punkt obsługi lekarskiej w centrali

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Tak się u nas pracuje

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Karolina Piwińska, Opiekun klienta, nadal pracuje w Bank Millennium SA
5.0
  • 5.0
    Salary
  • 5.0
    Development opportunities
  • 5.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
Karolina Piwińska
2021.01.18

Polecam

Pros
  • Elastyczne godziny pracy
Cons
  • Trudni klienci