Specjalista ds. planowania produkcji, Białystok - oferta pracy - GoldenLine.plPLUM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Specjalista ds. planowania produkcji

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
PLUM Sp. z o.o.
Dodano
05.09.2022
Numer referencyjny
4803_2860

Zadania:

  • Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcji,
  • Analiza dostępności materiałów i zasobów optymalizacji zapasów do zapewnienia ciągłości produkcji oraz realizacji zamówień,
  • Optymalizacja planowania produkcji i minimalizacja strat w procesie,
  • Tworzenie raportów i analiz,
  • Współpraca z innymi działami w strukturach firmy - produkcją oraz działem magazynu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane o kierunku zarządzanie i inżyniera produkcji),
  • Znajomość procesów planistycznych oraz procesów produkcyjnych,
  • Umiejętności analityczne,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność i systematyczność,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia,
  • Praca w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, Szkolenia zawodowe,
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy,
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych.

PLUM projektuje i produkuje elektronikę przemysłową dla branży Gazownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja. Posiada rozbudowany Dział Badawczo-Rozwojowy, gdzie wśród ponad 500 pracowników, ponad 80 to specjaliści z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki, wzornictwa przemysłowego. Jako jeden z niewielu polskich producentów elektroniki przemysłowej firma posiada Zintegrowany System Zarządzania. Jest on jednym z istotnych elementów przemyślanej strategii działań, mającej na celu zaspokajanie potrzeb Klientów oraz dbałości o zdrowie i środowisko. W związku z tym produkty firmy powstają w warunkach pełnego nadzoru. Certyfikaty ZSZ dla PLUM to: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 .