SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plTesco - SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH <br><span id="uwagiDoStanowiska"><font size="3">Praca w wymiarze: 1/1 etatu</font></span>

Oferta archiwalna

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH
Praca w wymiarze: 1/1 etatu

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref.: DD/02/2019/CDP

TWOJE ZADANIA:

Profesjonalna i rzetelna obsługa klientów wewnętrznych z zakresu procesów kadrowo-płacowych, w szczególności:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, zmianami, rozwiązaniem stosunku pracy
  • Prowadzenie akt personalnych i ich archiwizacja
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • Terminowa i bezbłędna obsługa procesów płacowych, m.in. rozliczanie czasu pracy, przygotowanie danych do naliczenia listy płac
  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, Komornicy, Urząd Skarbowy)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie
  • Praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz gotowość
    do poszerzania wiedzy w tym zakresie
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji, otwartość
    i proaktywność w podejmowanych zadaniach
  • Rzetelność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie
    z presją czasu i wielozadaniowością
  • Dobra znajomości MS Excel, Płatnik
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych
    i wymagających zadań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z trzymiesięcznym stażem pracy
  • Dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ZAAPLIKUJ