Specjalista ds. Personalnych, Bielany Wrocławskie - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Specjalista ds. Personalnych
Baner

OTTO Work Force jest wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.
W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Do wewnętrznych struktur OTTO Work Force obecnie poszukujemy:

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Region: dolnośląskie

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych end to end, w tym aktywne pozyskiwanie kandydatów poprzez dostępne media społecznościowe oraz poszukiwanie innowacyjnych źródeł dotarcia do kandydatów
  • Wdrażanie standardów rekrutacji oraz rozwoju Pracowników
  • Prowadzenie procesów i projektów HR
  • Zarządzanie procesem Onboardingu i Offboardingu
  • Współpraca i wspieranie menadżerów i pracowników w zakresie zagadnień HR
  • Czynny udział w działaniach z zakresu Employer Brandingu wewnątrz i na zewnątrz organizacji jako Ambasador OTTO
  • Udział w opracowaniu i uaktualnianiu procedur HR
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby realizowanych projektów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, którym możesz się pochwalić mówiąc o efektach prowadzonych działań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra współpraca i pozytywne nastawienie oraz otwartość na drugiego człowieka
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem oraz powierzonymi zadaniami
  • Samodzielność i zaangażowanie w prowadzone projekty
  • Pozytywna energia i inicjatywa własna

To oferujemy:

  • Doborowy Zespół: jesteśmy otwarci i pozytywnie nastawieni, realizujemy projekty zespołowo i wspieramy się w prowadzeniu tych indywidualnych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + kwartalny system premiowy
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu realizowanych zadań
  • Wdrożenie oraz przeszkolenie niezbędne do pracy na tym stanowisku
  • Pakiet benefitów
  • Swobodny dress code ;)

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

ObowiazekInformacyjnyOTTOWorkForceCentralEurope.pdf

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. KRAZ 2590

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o., ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, KRS 000025104, NIP 7542855687, REGON 160062988, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.