Specjalista ds. Personalnych w Dziale HR – płatny staż, Police - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista ds. Personalnych w Dziale HR – płatny staż

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Specjalista ds. Personalnych w Dziale HR – płatny staż

Miejsce pracy: Police

Region: zachodniopomorskie

Projekt adresowany jest do studentów ostatniego roku studiów, absolwentów szkół wyższych
i szkół średnich do 18 miesięcy od daty uzyskania dyplomu / świadectwa.

Co oferujemy?

  • minimum półroczny staż, w jednej z największych firm w regionie,
  • wynagrodzenie  w wysokości 3300 zł brutto miesięcznie,
  • wiele wyzwań i ciekawych projektów,
  • zdobywanie wiedzy w obszarze HR od doświadczonych specjalistów,
  • sympatyczny zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem.

Twoje zadania w trakcie stażu:

  • kontakt z kandydatami do pracy oraz pracownikami Spółki,
  • współpraca z innymi Działami Firmy,
  • przygotowywanie dokumentacji dla kandydatów do pracy,
  • obsługa systemu SAP w zakresie tworzenia umów o pracę,
  • onboarding pracowników, organizacja spotkań dla nowozatrudnionych,
  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby projektów,
  • zbieranie danych, tworzenie zestawień i raportów,
  • archiwizacja dokumentacji pracowniczej,
  • udział w procesach rekrutacyjnych,
  • udział w tworzeniu budżetów.

Czego możesz się jeszcze nauczyć:

  • w jaki sposób funkcjonuje organizacja i procesy w niej występujące,
  • w jaki sposób zarządzać procesem rekrutacyjnym oraz przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne,
  • w jaki sposób zarządzać projektami HR,
  • w jaki sposób funkcjonują; system ocen pracowników, system adaptacji zawodowej pracowników oraz projekty rozwojowe.

Poszukujemy osoby:

  • odważnej, ambitnej, gotowej do zdobywania wiedzy i chętnej do pracy,
  • szybko nawiązującej kontakty, umiejącej pracować w zespole,
  • bardzo samodzielnej oraz wychodzącej z inicjatywą w działaniu,
  • lubiącej zestawienia, tabelki i posługującej się Excelem na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • znającej język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • mile widziana osoba z wykształceniem wyższym – zarzadzanie zasobami ludzkimi, ekonomia lub pokrewne,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • chętnej do rozwoju w szeroko pojętym obszarze HR.

Termin składania ofert: do 14.02.2022 r.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.