Specjalista ds. opracowywania zleceń z językiem duńskim, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plMinol - Specjalista ds. opracowywania zleceń z językiem duńskim

Grupa Kapitałowa Minol Zenner jest producentem oraz dystrybutorem urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła.

Jako wiodący światowy eksporter elastycznych rozwiązań w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ogrzewania i wody zatrudnia 4200 pracowników w ponad 40 krajach, posiadając swoje oddziały oraz partnerów handlowych na całym świecie.
Wraz z przejęciem firmy Brunata International w Kopenhadze Grupa Minol Zenner stała się trzecim co do wielkości przedsiębiorstwem w swojej branży.

Polska spółka Minol Zenner sp. z o.o. zatrudnia ponad 400 pracowników i jest od 30 lat uznanym partnerem branży mieszkaniowej na polskim rynku.

Aktualnie do naszej centrali w Łodzi oraz nowo otwartego biura w Gdańsku
poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. opracowywania zleceń z językiem duńskim

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • opracowywanie zleceń serwisowych i rozliczanie serwisów w systemie SAP
  • prowadzenie korespondencji z pracownikami oddziałów niemieckich

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka duńskiego
  • znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel)
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu
  • zaangażowanie i samodzielność
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia)
  • codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • bezpłatne i regularne kursy językowe
  • spotkania integracyjne zespołów i całej firmy
  • świetną lokalizację biura
  • dofinansowanie do okularów
  • dofinansowanie karty Multisport
  • nagrody jubileuszowe
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając poniższy przycisk

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Minol Zenner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach proszę o zamieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Minol Zenner sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: info@minol-zenner.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że Administratorem danych jest Minol Zenner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Limanowskiego 179. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i b ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych  2016/679 w zw. z art. 22(1) Kodeksu pracy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz jeśli zachodzą okoliczności przewidziane prawem - prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Mają Państwo również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od dnia otrzymania Państwa aplikacji.