Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plMG Agencja Pracy - Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego
Effective recruitment

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Added: 16.09.2019

City/town: Kraków

Province: małopolskie

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: OKSEL/07/2019

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pisanie krótkich tekstów produktowych-odzież damska i akcesoria
  • Dodawanie produktów do sklepu internetowego wraz z opisami i zdjęciami
  • Wystawianie aukcji
  • Obsługa telefoniczna oraz e-mailowa klientów
  • Obsługa reklamacji
  • Inne zadania zlecone

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Lekkie pióro i znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność
  • Zainteresowanie branżą modową mile widziane

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Przeszkolenie do wykonywanej pracy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Przyjazna atmosfera w pracy, w młodym zespole
  • Atrakcyjne zarobki

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, nadal pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
5.0
  • 5.0
    Salary
  • 5.0
    Development opportunities
  • 5.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2018.07.08

bardzo szybko rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy

Pros
  • elastyczny czas pracy
  • wyjazdy integracyjne
Cons
  • odpowiedzialność