Specjalista ds. Marketingu, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista ds. Marketingu <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>Praca stacjonarn, B2B / umowa o pracę</span>

CAVATINA HALL jest pierwszą w Polsce salą koncertową na tysiąc miejsc powołaną do służby publiczności przez Grupę Cavatina – lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Cavatina Hall powstaje w centrum Bielska-Białej, jednym z najpiękniejszych polskich miast, leżącym u stóp malowniczych Beskidów. To nie tylko pogranicze wielu kultur, ale przede wszystkim centrum rozwoju usług dla biznesu i wysokich technologii: od branży informatycznej zaczynając, na lotniczej kończąc. Sala koncertowa znajduje się w unikalnym i nowoczesnym biurowcu klasy A, łączącym funkcje komercyjne z kulturalnymi. To pierwszy tego typu budynek mixed-use w tej części Europy. W związku z planowaną działalnością Cavatina Hall poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu
Praca stacjonarn, B2B / umowa o pracę

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • realizacja szerokiego spektrum działań marketingowych, w tym rozwijanie nowych koncepcji i projektów, opracowanie dokumentacji, przygotowanie i realizacja działań związanych z wprowadzaniem nowych inwestycji na rynek oraz wspomagających sprzedaż i budowanie wizerunku istniejących obiektów.
  • wsparcie procesu pozyskiwania nowych klientów poprzez tworzenie kampanii promocyjnych, przygotowywanie projektów i treści materiałów promocyjnych oraz bezpośredni nadzór nad realizacją kampanii
  • realizacja działań komunikacyjnych skierowanych do obecnych klientów, a także udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań marketingowych umacniających pozycję firmy na rynku.
  • zapewnianie właściwego wsparcie marketingowego dla zespołu leasingu poprzez tworzenie i wdrażanie oczekiwanych przez sprzedaż narzędzi (np. szkolenia, prezentacje, materiały promocyjne – drukowane i elektroniczne, inne)
  • realizacja działań marketingowych oraz eventów w regionach operacyjnych spółki
  • sporządzanie analiz i badań rynkowych
  • dostarczanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu wzmocnienie marki na rynku oraz zwiększenie sprzedaży w odniesieniu do określonych założeń biznesowych poprzez proponowanie nowych sposób dotarcia do klienta, a także nowych narzędzi obsługi klienta
  • obserwacja otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych i oferty, rekomendacja działań ukierunkowanych na osiągnięcie celów
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi oraz grupami mediów w celu realizacji założeń marketingowych i komunikacyjnych

Wymagania:

  • m.in. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność współpracy z klientem anglojęzycznym
  • gotowość do wyjazdów i spotkań poza siedzibą firmy
  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia działań marketingowych 360 oraz wiedza z zakresu marketingu internetowego: e-mail marketing, content marketing itd.
  • „lekkie pióro” – umiejętność elastycznego tworzenia treści marketingowych wysokiej jakości
  • znajomość narzędzi Google Analytics w praktyce
  • sprawność w ramach pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • zdolność do pracy zespołowej oraz pod presją czasu
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • analityczny i otwarty umysł
  • znajomość rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce
  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora nieruchomości komercyjnych
  • szerokie i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe benefity (m.in.: multisport, opieka medyczna)
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników