Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży (Automatyka Budynkowa), Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plABB - Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży (Automatyka Budynkowa)

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży (Automatyka Budynkowa)

Workplace: Gdańsk

Ref. number: PL66440387_E1

Jeśli sprzedaż to Twój świat, a produkty oraz systemy automatyki budynkowej nie są Ci obce, zapraszamy do naszego zespołu. W ABB będziesz miał możliwość nie tylko kontaktu z najlepszymi graczami na rynku budownictwa i infrastruktury, ale również proponowania im najnowocześniejszych rozwiazań. Miejsce pracy: Gdańsk/ Trójmiasto.

Zadania:

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów automatyki budynkowej w sektorze budownictwa komercyjnego i rezydencjalnego;
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie i koordynacja negocjacji handlowych;
  • Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych rozwiązań;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • Branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców;
  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla klientów;w
  • Udział w organizacji szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane elektryczne;
  • Umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji handlowych;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Gwarantujemy Ci:

  • Praca w firmie bedjącej liderem na rynku;
  • Premia handlowa – uzależniona od wyników pracy;
  • Prywatna opieka medyczna, którą możesz objąć swoich bliskich;
  • Samochód służbowy, który możesz wykorzystywać do celów prywatnych;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Cykliczne szkolenia produktowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.