Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji, Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>kontrakt b2b / praca stacjonarna</span>

Resi Capital S.A. to szybko rozwijająca się grupa kapitałowa na rynku mieszkań na wynajem (PRS), oferująca nowoczesne mieszkania w profesjonalnym najmie instytucjonalnym zaprojektowane z myślą o wszystkich, którzy poszukują przestrzeni do życia, ale nie chcą lub nie mogą kupić mieszkania na własność.

Grupa zarządza całym procesem inwestycyjnym począwszy od akwizycji, projektowania poprzez generalne wykonawstwo po zarządzanie nieruchomościami. Nasz zespół korzysta z ogromnego doświadczenia w obszarze architektury, urbanistyki i nieruchomości dzięki ścisłej współpracy z jedną z największych firm deweloperskich w Polsce – Cavatina.

Aktualnie Resi Capital jest w trakcie realizacji trzech inwestycji mieszkaniowych w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. To dopiero początek planu obejmującego wybudowanie i włączenie do oferty pięciu tysięcy mieszkań w czterech głównych miastach Polski do 2025 roku. Powyższe realizacje plasują Resi Capital S.A. w ścisłej czołówce firm deweloperskich działających na rozwijającym się rynku mieszkań na wynajem. Poszukujemy ludzi, którzy chcą wzrastać razem z nami i nie boją się wyzwań.

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji
kontrakt b2b / praca stacjonarna

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja szerokiego spektrum działań marketingowych, w tym rozwijanie nowych koncepcji i projektów, opracowanie dokumentacji,
  • wsparcie procesu pozyskiwania nowych klientów poprzez tworzenie kampanii promocyjnych, przygotowywanie treści materiałów promocyjnych oraz bezpośredni nadzór nad realizacją kampanii,
  • realizacja działań komunikacyjnych skierowanych do obecnych klientów, a także udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań marketingowych umacniających pozycję Firmy na rynku,
  • zapewnianie właściwego wsparcie marketingowego dla zespołu,
  • realizacja działań marketingowych oraz eventów w regionach operacyjnych spółki,
  • sporządzanie analiz i badań rynkowych,
  • dostarczanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu wzmocnienie marki na rynku oraz zwiększenie sprzedaży w odniesieniu do określonych założeń biznesowych poprzez proponowanie nowych sposób dotarcia do klienta, a także nowych narzędzi obsługi klienta,
  • obserwacja otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych i oferty, rekomendacja działań ukierunkowanych na osiągnięcie celów,
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi oraz grupami mediów w celu realizacji założeń marketingowych i komunikacyjnych.

Nasze wymagania:

  • m.in. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność współpracy z klientem anglojęzycznym,
  • gotowość do wyjazdów i spotkań poza siedzibą firmy,
  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia działań marketingowych 360 oraz wiedza z zakresu marketingu internetowego: e-mail marketing, content marketing itd.,
  • „lekkie pióro” – umiejętność elastycznego tworzenia treści marketingowych wysokiej jakości,
  • sprawność w ramach pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu,
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • zdolność do pracy zespołowej oraz pod presją czasu,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy:

  • pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,
  • pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich,
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • darmową naukę języków obcych,
  • pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.