Specjalista ds. Logistyki, Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Specjalista ds. Logistyki

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki

Miasto: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Opole

Region: opolskie

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie w dziale księgowości oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Administrowanie i monitorowanie całego zarządzania zapasami
  • Nadzorowanie podległych pracowników: wspieranie ich w rozwoju osobistym i codziennych zadaniach
  • Monitorowanie dostępności materiałów i opakowań potrzebnych do zaplanowanej produkcji i zgodnie z wymaganiami klientów
  • Monitorowanie zasobów. Optymalizacja zarządzania zapasami
  • Tworzenie i zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów dotyczących łańcucha logistycznego
  • Monitorowanie i zapewnianie dostaw i wysyłek na czas zgodnie z wymaganiami klientów
  • Usprawnienie procesów logistycznych i magazynowych
  • Przygotowywanie analiz kompletacji, transportów i procesu inwentaryzacji
  • Kontakt z klientami w zakresie zamówień, dostaw, wysyłek (dostępność materiałów, dowody dostawy, kontakt z klientami firmami transportowymi)
  • Przygotowanie dokumentów przewozowych (kontakt z klientami, firmą transportową, agencją celną)
  • Udział i reprezentowanie firmy podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów, analiz, monitorowanie KPI i wskaźników

Wymagania:

  • Licencjat lub magister (dodatkowym atutem byłby stopień związany ze stanowiskiem, o które się ubiegasz)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w podobnej dziedzinie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Lean Manufacturing i IATF będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Pracowitość, zaangażowanie i umiejętności komunikacyjne
  • Silne umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność współpracy i pracy pod presją czasu
  • Myślenie analityczne i otwarty umysł na stosowanie nietypowych metod rozwiązywania problemów
  • Orientacja na wyniki i zdolność do podejmowania niezależnych decyzji

Co oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, projekt typu greenfield
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Doskonała atmosfera pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna Lux Med, Karta Multisport
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".