Specjalista ds. logistyki (m/k), Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista ds. logistyki (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki (m/k)

Work place: Bielsko-Biała

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t6N000003TyxnQAC

Obowiązki:
  • codzienna obsługa klienta,
  • przygotowywanie ofert zgodnie z wymaganiami klienta,
  • aktualizowanie cenników,
  • realizowanie zleceń sprzedaży,
  • kontrolowanie dostaw,
  • obsługa procesu reklamacyjnego.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w logistyce/łańcuchu dostaw,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i konstruktywne podejście do wykonywanych zadań,
  • systematyczność i dokładność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pakiet dodatkowych benefitów, takich jak: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w kontaktach z ekspertami danej branży,
  • pracę w międzynarodowym zespole.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl