Specjalista ds. logistyki i magazynowania, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Specjalista ds. logistyki i magazynowania

Specjalista ds. logistyki i magazynowania

Added: 25.05.2020

City/town: Poznań

Province: wielkopolskie

Grafika górna

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań | Numer ref. SLM/037/ABO

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę jednozmianową (8:00-16:30)
  • Wolne weekendy!
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie dostosowane do kompetencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie (min. 1 rok)
  • Znajomość gospodarki magazynowej i związanej z nią dokumentacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Cennym atutem będzie doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego pod kątem obsługi logistycznej

Zadania:

  • Odbieranie i magazynowanie towarów z dostaw firmy macierzystej z Niemiec
  • Nadzorowanie stanu magazynu i zgłaszanie zapotrzebowania
  • Kontrola zamówień
  • Kompletowanie i pakowanie towaru pod wysyłki
  • Monitorowanie ofert firm transportowych, negocjowanie warunków finansowych na transport
  • Utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji

Miejsce pracy: Tarnowo Pogdórne

Grafika dolna

Manpower

Human Resources, Manual Work, Manufacturing

Pokaż profil Pokaż opinie

About us

Światowy lider w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań HR, które pozwalają kandydatom i firmom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, nadal pracuje w Manpower
4.2
  • 5.0
    Salary
  • 4.0
    Development opportunities
  • 4.0
    Benefits
  • 4.0
    People
  • 4.0
    Atmosphere
2019.11.02

Super firma

Pros
  • Lokalizacja, atmosfera
Cons
  • Stres, godziny pracy