Specjalista ds. księgowości/ Accounting Specialist

Zakres obowiązków:

  • Praca związana z księgowością w dziale: AP / AR / GL,
  • Analizowanie i weryfikowanie faktur zakupowych lub sprzedażowych,
  • Monitorowanie faktur,
  • Przygotowywanie, wykonywanie i monitorowanie płatności bankowych,
  • Tworzenie cyklicznych raportów dotyczących faktur oraz płatności,
  • Generowanie danych niezbędnych do zamknięcia miesiąca,
  • Raportowanie danych księgowych.
  • Przetwarzanie wniosków o utworzenie lub zmianę dostawców w JDE
  • Przetwarzanie wniosków o zwrot kosztów podróży służbowych
  • Dostarczanie wymaganej dokumentacji do audytów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, (minimum 1 rok);
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B1)
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • dokładność, terminowość, uczciwość

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość pracy hybrydowej (przewaga home office)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia;
  • Ciekawą, stałą pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów
  • Parking pracowniczy

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Moltton

Kraków, małopolskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie
Kawa / herbata
Parking dla pracowników