SPECJALISTA DS. KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plLindorff - SPECJALISTA DS. KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ

Naszym celem jest profesjonalna i skuteczna pomoc klientom zadłużonym. Działamy w 23 krajach, zatrudniamy ponad 8000 osób. W codziennej pracy stawiamy na współpracę oraz otwartą komunikację. Kiedy zaczniesz pracę w Lindorff, szybko zrozumiesz, że sercem naszej działalności jest nasz Zespół i nasi Klienci.
27 czerwca 2017 roku firmy Intrum Justitia i Lindorff połączyły siły stając się liderem rynku zarządzania wierzytelnościami na świecie. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

SPECJALISTA DS. KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Zadania:

  • obsługa korespondencji przychodzącej
  • rejestracja dokumentów sądowych i egzekucyjnych
  • obsługa systemu wewnętrznego
  • archiwizacja

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu  MS Office
  • sumienność, dokładność
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie :)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy (8-16)
  • udział w szkoleniu wdrożeniowym, które pozwoli bliżej poznać naszą firmę
  • pracę blisko centrum w kompleksie Promenady Business Park
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, dostęp do systemu MyBenenfit, ubezpieczenie grupowe
  • przejrzysty proces rekrutacji - już po jednym spotkaniu wiesz, czy jesteś częścią naszego zespołu!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.