Specjalista ds. kontaktu z klientem, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Specjalista ds. kontaktu z klientem

Oferta archiwalna

Oferta 0011895
Grafika górna

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontaktu z klientem
Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref. SKK/049/TŁU

Oferta:

  • Praca na pełny etat w największej firmie leasingowej w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Perspektywa rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (MultiSport, Medicover)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i zdobywaniu informacji
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość j. angielskiego

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta  w zakresie udzielenia informacji o oferowanych produktach i usługach (ubezpieczenie, leasing)
  • Pozyskiwanie, weryfikowanie i kompletowanie niezbędnych danych wymaganych dla obsługiwanych transakcji
  • Wprowadzanie do aplikacji informacji związanych z obsługą klienta
  • Bieżący kontakt z innymi jednostkami firmy
Grafika dolna